מפעיל ליניארי חשמלי, מפעיל תנועה סגסוגת אלומיניום יישום רחב 100n 10mms ללא מהירות לאוד לציוד
  • משופץ

מפעיל ליניארי חשמלי, מפעיל תנועה סגסוגת אלומיניום יישום רחב 100n 10mms ללא מהירות לאוד לציוד

ILS 36.60

במלאי
זמין להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

חכם בעבודה : בזכות מתג המגבלה המובנה, המפעיל ייפסק אוטומטית כאשר הוא יקבל את נקודת הסיום. שימוש מעשי : מבנה ההולכה להפחתת הילוכים מאומץ כדי לשפר מאוד את עמידות העמידות והעמידות. מפעיל טוב : 10 מ"מ/שניות ללא מהירות עומס יחד עם כוח מקסימלי של 100 N מבטיח תנועה ליניארית יציבה עם יעילות גבוהה יותר. תועלת רחבה : ניתן ליישם על מיטת טיפול חשמלית, מיטת הרמה חשמלית, שולחן הרמה חשמלי וכו ', מאוד מעשית. קל להתקנה : מגיע עם חור התקנה של 5 מ"מ ותיקון סיבובים, ניתן לסיים במהירות את ההתקנה. חכם בעבודה : בזכות מתג המגבלה המובנה, המפעיל ייפסק אוטומטית כאשר הוא יקבל את נקודת הסיום. שימוש מעשי : מבנה ההולכה להפחתת הילוכים מאומץ כדי לשפר מאוד את עמידות העמידות והעמידות. מפעיל טוב : 10 מ"מ/שניות ללא מהירות עומס יחד עם כוח מקסימלי של 100 N מבטיח תנועה ליניארית יציבה עם יעילות גבוהה יותר. תועלת רחבה : ניתן ליישם על מיטת טיפול חשמלית, מיטת הרמה חשמלית, שולחן הרמה חשמלי וכו ', מאוד מעשית. קל להתקנה : מגיע עם חור התקנה של 5 מ"מ ותיקון סיבובים, ניתן לסיים במהירות את ההתקנה. תכונה : 1. מפעיל טוב : 10 מ"מ/שניות ללא מהירות עומס יחד עם כוח מקסימלי של 100 N מבטיח תנועה לינארית יציבה עם יעילות גבוהה יותר .2. שימוש מעשי : מבנה ההולכה להפחתת הילוכים מאומץ כדי לשפר מאוד את עמידות העמידות והעמידות. חכם בעבודה : בזכות מתג המגבלה המובנה, המפעיל ייפסק אוטומטית כאשר הוא יקבל את נקודת הסיום .4. תועלת רחבה : ניתן ליישם על מיטת טיפול חשמלית, מיטת הרמה חשמלית, שולחן הרמה חשמלי וכו ', מאוד פרקטי .5. קל להתקנה : מגיע גם עם חור התקנה 5 מ"מ ותיקון סיבובים, ניתן לסיים במהירות את ההתקנה. מפרט : סוג פריט : Actuatormodel לינארי חשמלי : TA-01-20 MATERIAL : Aluminum Alloy Maximum כוח : 100 NSTROKE : בערך. 200 מ"מ/7.87inno מהירות עומס : מהירות 10 מ"מ/סלאדס : 6 מ"מ/שיעור Sprotection : מחזור IP65 Working : 10%, עבודה למשך 2 דקות, עצור למשך 18 דקות. יישום : למיטת טיפול חשמלי, מיטת הרמה חשמלית, שולחן הרמה חשמלי, כיסא שכיבה חשמלית וציוד מפעיל חשמלי אחר. רשימת החבילות : 1 Xelectric Linear Pactuator2 x Bracket Note : אנא שימו לב שהסוג החדש והסוג הישן של מוצר זה יישלחו באופן אקראי, וודאו שלא יהיה לכם אכפת לפני שתזמינו.

Item Type:
Electric Linear Actuator
Model:
TA-01-20
Material:
Aluminium Alloy
Maximum Force:
100N
Stroke:
Approx. 200mm / 7.87in
No Load Speed:
10mm/S
Loaded Speed:
6mm/s
Protection Class:
IP65
Working Cycle:
10%, work for 2 minutes, stop for 18 minutes.
Application:
For electric treatment bed, electric lift bed, electric lift table, electric reclining chair and other electric actuator equipment.
Package List:
1 xElectric Linear Actuator:
2 x Bracket:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.: